Tirebolu Beyaz Bahçe’ye Vali’den Plaket...

Tirebolu Beyaz Bahçe’ye Vali’den Plaket...
Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, il sınırları içinde faaliyet gösteren 7 örnek işletmeyi hijyenik yönden ödüllendirmeye layık buldu...09.04.2013 18:49
Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, ilimiz sınırları içinde faaliyet gösteren örnek 7 işletmeyi ödüllendirdi.

İçlerinde Tirebolu’da hizmet veren Beyaz Bahçe Restorant’ın da bulunduğu 7 işletme, Özel Denetim Komisyonu tarafından yapılan değerlendirmeler  sonucu hijyenik yönden sağlıklı ve güvenilir bulunarak, örnek işletme gösterildi.

İl Özel Denetim Komisyonunun söz konusu işletmelerde bir kaç kez yaptığı denetimlerde, hijyenik yönden son derece sağlıklı ve güvenilir bulunan iş yerleri; Keşap’ta Yahyam Restorant, Görele’de Kazan Restorant, Tirebolu ilçemizde Beyaz Bahçe Restorant, Giresun merkez Camili Köyündeki  Yoma Sofrası, Giresun merkezde Ziyade Restorant, Bulancak’ta  Gümüş Mangal Et ve Piraziz’de Kırımlı Ekmek Fırını olarak açıklandı.

Yukarıda adı geçen 7 işletmeye Vali Şahin tarafından “Sağlıklı Hijyenik Güvenilir İşletme Plaketi” ve Teşekkür Belgesi verildi.

Giresun Valisi Şahin,  ilimiz sınırları içindeki başta turizm belgeli işletmeler olmak üzere benzeri tesislerde denetimlere devam edileceğini belirterek, “Bu denetimler tamamen müşteri memnuniyetine ve işletme prestijini yükseltmeye yöneliktir. Başta turizm belgeli tesisler olmak üzere bu işi layıkıyla yapan ve tüm hijyenik şartlara uyan işletmeleri, geçmişte ve bugün olduğu gibi, bundan sonra da ödüllendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir