Tirebolu ‘Kafe Mimoza’ törenle açıldı...

Tirebolu ‘Kafe Mimoza’ törenle açıldı...
İlçemizin Körliman Mahallesi Uzunkum mevkiinde açılan işletmeci Gülhan Turan’a ait Kafe Mimoza, müşterilerine her gün 09-24 saatleri arasında hizmet verecek...25.09.2017 18:32

Tirebolu’ya  yeni bir kafe daha açıldı. İlçenin Körliman Mahallesi Uzunkum mevkiinde açılan ve 25 Eylül Pazartesi resmen hizmete giren Kafe Mimoza, her gün sabah saat 09 ila gece saat 24 arasında müşterilerine hizmet verecek.

Sahipliğini  Şirinköylü hemşerimiz Gülhan Turan’ın yaptığı Kafe Mimoza, 25 Eylül Pazartesi günü saat 12’de sade bir törenle hizmete açılırken; açılışta konuklara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Kafe Mimoza’nın açılışına Tirebolu Müftüsü Bedir Aydın ile MYO Müdürü Yrd.Doç. İhsan Cora, Müdür Yardımcısı Refik Yılmaz, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Hamzaoğlu ve İl Genel Meclis Üyesi Resul Özdemir gibi isimler katıldılar. İlçe Müftüsü Aydın’ın duaları eşliğinde açılışı gerçekleşen Kafe Mimoza’da, her türlü kafe hizmetlerinin yanı sıra paket servisleri de yapılacak.

İç ve dışta bulunan alanlarıyla 92 kişilik müşteri kapasitesine sahip olan kafede toplam 9 personel görev yapacak. Kafe sahibi Turan’ı tebrik ediyor ve Kafe Mimoza’nın ilçemize hayırlı-uğurlu olmasını diliyoruz. 


Etiketler: Tirebolu ‘Kafe Mimoza’ törenle açıldı...

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir