Tirebolu’ya Dondurma Kafe açıldı...

Tirebolu’ya Dondurma Kafe açıldı...
İlçenin Körliman Mahallesinde emekli öğretmen İbrahim Yılmaz tarafından açılan kafede 4 mevsim her türlü dondurma yenebilecek...05.10.2017 18:24

Tirebolulu emekli öğretmen İbrahim Yılmaz, ilçede bir ilki gerçekleştirerek Dondurma Kafe açtı. Körliman Mahallesinde 5 Ekim’de resmi açılışı yapılan kafede, 4 mevsim her çeşit dondurma yenebilecek.

Dondurmacılık sektöründe Tirebolu’da bir ilki gerçekleştiren Yılmaz, büfe hizmeti verecek kafenin haftanın her günü sabah saat 09 ile 23 arasında açık tutulacağını ve müşterilere 4 mevsim makinede hazırlanmış suf dondurma sunacaklarını söyledi.

5 Ekim Perşembe günü Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak ve İlçe Müftüsü Bedir Aydın’ın katılımlarıyla açılışı yapılan “TİR-DO DONDURMA” salonunda içte ve dışta toplam 10 masada hizmet verilecek olup, salonda özel Görele Dondurması da bulunacak. Açılış günü dolayısıyla ziyaretçilere yaklaşık 300 kilo dondurma ikram edilen kafede, 5 personel görev yapıyor. Yörede bir ilk olan Tir-Do Dondurma’da, özel makinede imal edilen suf dondurma yemek isteyenlere önemle duyurulur.

Tirebolu’ya böylesine güzel bir kafe açan işletme sahibi Yılmaz’ı kutluyor ve tesisin ilçemize hayırlı-uğurlu olmasını diliyoruz. 


Etiketler: Tirebolu’ya Dondurma Kafe açıldı...

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir