Tirebolu’ya “İpek Yolu Tuhafiye” açıldı...

Tirebolu’ya “İpek Yolu Tuhafiye” açıldı...
İki bayan girişimcinin ortaklaşa açtığı ve “İPEK YOLU” adını verdikleri Tuhafiye Mağazasında yok yok..!17.09.2017 18:09

Tirebolulu bayanlar bilumum tuhafiye ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir mağazaya kavuştular. Tirebolulu 2 genç bayan girişimci, “İpek Yolu” adını verdikleri Tuhafiye Mağazası açarak, ilçe halkına hizmet vermeye başladılar.

Tirebolu’nun Belediye Caddesinde 15 Eylül’de sade bir törenle açılışı gerçekleşen İpek Yolu Tuhafiye’nin kurdelasını Belediye Başkan Yardımcısı Besim Kadıoğlu yaptı. Bayanların yoğun ilgi gösterdiği açılışta mağaza sahipleri Neslihan Nakiboğlu ile Nazlı Hacışabanoğlu, konuklarına çeşitli ikramlarda bulunarak, bundan böyle ilçedeki bayanların tüm tuhafiye ihtiyaçlarını karşılamaya hazır olduklarını ifade ettiler.

Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için mağazalarına Dikiş-Nakış Makinesi de koyduklarını bildiren girişimci bayanlar Nakiboğlu ve Hacışabanoğlu, el sanatlarında da yaratıcı ürünler ortaya çıkarmak için çalışacaklarını belirterek, ilçe halkının tuhafiye  konusunda tüm ihtiyaçlarını karşılamaktan mutlu olacaklarını söylediler.  Yeni açılan Tuhafiye Mağazası, ilçe halkının tüm ihtiyaçlarını karşılayacağı için, artık Tirebolulu bayanlar ilçe dışına gitmeyecekler. Tirebolu’da tuhafiyenin tek adresi İpek Yolu’ndan geçiyor. Hayırlı-uğurlu olsun...    


Etiketler: Tirebolu’ya “İpek Yolu Tuhafiye” açıldı...

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir