Nebioğlu’ndan, Tirebolu’da muhteşem açılış...

Nebioğlu’ndan, Tirebolu’da muhteşem açılış...
Merkezi Görele’de bulunan Nebioğlu Alış-Veriş Merkezi, 3’ncü mağazasını 18 Ağustos Cuma günü Ak Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk’ün de katılımıyla Tirebolu’da açtı...18.08.2017 19:34

Göreleli genç iş adamı Halil Turan Nebioğlu’nun sahibi olduğu “Nebioğlu Alış-Veriş Merkezi”, üçüncü mağazasını Tirebolu’da açtı.

Nebioğlu Alış-Veriş Merkezi’nin 18 Ağustos Cuma günü Tirebolu Körliman Mahallesinde 1400 metrekare alan üzerinde bulunan binasında gerçekleşen açılış törenine Ak Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk ile Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Halilbeyoğlu, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, İlçe Emniyet Müdürü Fahrettin Sadullahoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Hamdi Yıldız, İlçe Müftü Vekili Şaban Kaya ve çok sayıda davetli katıldı.

Tirebolu’nun Körliman Mahallesi Uzunkum mevkiinde Bektaşoğlu İnşaat Firmasına ait yeni binada görkemli bir törenle açılışı yapılan Nebioğlu Alış-Veriş Merkezi’nde; her türlü Beyaz Eşya, Mobilya, Halı ve Züccaciye çeşitleri vatandaşlara sunulacak. 2009 yılında Görele Şubesiyle iş dünyasına ilk adımını atan Nebioğlu, 2013 yılında Giresun’da ikinci şubesini açtı. Geniş bir müşteri potansiyeline sahip olan ve her geçen gün hizmet alanını genişleten Nebioğlu Alış-Veriş Merkezi, üçüncü şubesini de Tirebolu’ya açmış oldu.

Nebioğlu Mağazalar Zincirinin Tirebolu Şubesinde 18 Ağustos Cuma günü saat 13.30’da kalabalık bir katılımla gerçekleşen açılışında; Akçaabat Horon Ekibinin gösterileri ayakta alkışlanırken; genç müzisyenlerin sunduğu müzik resitali de beğeniyle izlendi. Mağaza önünde yapılan törende açılış konuşmasını yapan şirket sahibi genç iş adamı Halil Turan Nebioğlu, firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını belirterek, Tirebolu Şubesinde 6 personelin görev yapacağını ve Tirebolu ile birlikte 3 mağazada toplam 33 kişiye istihdam sağladıklarını söyledi ve tüm katılımcılara teşekkür etti.

Nebioğlu Mağazalar Zincirinin 3’ncü şubesi olan Tirebolu Şubesinin açılışında sırayla kısa birer konuşma yapan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Halilbeyoğlu, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Tirebolu Belediye Başkanı Andullah Karapıçak ile Milletvekili Cemal Öztürk, hayırlı olsun dileklerini ileterek, genç iş adamı Nebioğlu’nu tebrik ettiler. Konuşmaların ardından Tirebolu Müftü Vekili Kaya’nın duaları eşliğinde açılışa katılan protokol tarafından kurdela kesimi yapılarak, topluca mağazanın içi gezildi.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak genç ve müteşebbis iş adamı H. Turan Nebioğlu’nu kutluyor ve Nebioğlu Alış-Veriş Merkezi’nin Tirebolu’ya hayırlı-uğurlu olmasını temenni ediyoruz. 

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir