YÖK’ten fakülte birincilerine belge...

YÖK’ten fakülte birincilerine belge...
Yeni eğitim-öğretim yılında Giresun Üniversitesi’ni tercih eden ve fakülte birincisi olarak ilimize gelen öğrenciler arasında Tirebolu İletişim Fakültesi’nden Gamze Asena Kul’da bulunuyor...06.11.2017 17:21

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’nda tercihini Giresun Üniversitesi’nden yana kullanan ve fakülte birincisi olarak üniversiteye yerleşen öğrencilere, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç tarafından imzalanan kutlama belgeleri verildi.

Giresun Üniversitesi Senatosunda geçen hafta içinde düzenlenen törende; Tıp Fakültesinden Abdullah Furkan Ata, Mühendislik Fakültesinden Tuğçe Ceylan, Eğitim Fakültesinden Halit Hacıyakupoğlu, Fen-Edebiyat Fakültesinden Hacer Aydın, İdari İlimler Fakültesinden Derya Tös ile Tirebolu İletişim Fakültesi’nden Gamze Asena Kul, Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun ve senato üyelerinden belgelerini aldılar.

Törende kısa bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Coşkun, Giresun Üniversitesi’nin giderek yükselen bir grafik yakaladığını ve her geçen gün eğitim kalitesini ileriye taşıdığını belirterek, yeni öğretim yılı için Giresun Üniversitesi’ni tercih eden öğrencileri kutladığını söyledi.  Rektör yardımcıları, dekanlar  ve MYO müdürlerinin de hazır bulunduğu tören sonunda, GÜ Rektörü Coşkun fakülte birincileriyle hatıra fotografları çektirerek, bu önemli buluşmayı kameralara da yansıttı.

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir