Tirebolu Piri Reis’e modern kütüphane...

Tirebolu Piri Reis’e modern kütüphane...
İlçemiz Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okul müdürü Kertmen’in çabalarıyla yapılan Z Kütüphane, düzenlenen sade bir törenle hizmete açıldı...07.12.2017 21:13

Tirebolu’nun önemli eğitim kurumlarından biri olan ve eski adı Denizcilik Meslek Lisesi olarak bilinen Piri Reis Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi, okul müdürü Mustafa Kertmen’in gayretleriyle modern bir kütüphaneye kavuştu.

Tirebolu’nun Demirci Mahallesi Akmaz mevkiinde bulunan ve geleceğin denizcilerini yetiştiren Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde uzun süredir eksikliği hissedilen Z Kütüphane, okul müdürü Kertmen’in büyük gayretleri sonucu tamamlanırken; söz konusu kütüphane 6 Aralık Çarşamba günü düzenlenen sade bir törenle hizmete açıldı. Okuldaki kütüphane açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahimYılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Murat Şahin ve okul müdürleri katıldı.

Tirebolu Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Kertmen, kütüphanenin ilçemize ve okula hayırlı-uğurlu olması dileklerini ileterek, açılışa katılan konuklara teşekkürlerini sunarken; okul müdür yardımcısı Muhammet Murat Yayla, yaptığı anlamlı konuşmada, kütüphanelerin eğitim ve öğretime de önemli katkılar sağladığını ifade ederek, “Bir okul için herşeyi yaptığınızı düşünebilirsiniz, ama okulunuzun bir kütüphanesi yoksa, hiçbir şey yapmamış sayılırsınız” şeklindeki vecizli sözleriyle kütüphaneler için çok güzel bir vurgulamada bulundu. Tirebolu Piri Reis’teki modern kütüphane, açılışa katılan konuklar ve öğrenciler tarafından çok beğenildi. 


Etiketler: Tirebolu Piri Reis’e modern kütüphane...

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir