Tirebolu MYO’da Muhasebe Konferansı...

Tirebolu MYO’da Muhasebe Konferansı...
İlçedeki yüksek okulda Kariyer ve Mesleki Topluluk Grubu tarafından organize edilen konferansta; öğrencilere Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik konusunda detaylı bilgiler verildi...02.03.2016 07:23

Tirebolu Mehmet Bayrak Yüksek Okulu’nda öğrencilere Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik konusunda uzman Mali Müşavirler tarafından konferans verildi.

Okulun Mesleki Eğitim ve Kariyer Topluluğu kanalıyla organize edilen ve okul müdür yardımcısı Öğretim Görevlisi Refik Yılmaz’ın nezaretinde gerçekleşen konferansa; Giresun Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odasından Azmi Bük, Mehmet Tuncer, Fahri Uzun, Hakkı Katırcıoğlu, Eda Gürel, Sevil Yazar ve Ayşe Can konuşmacı olarak katıldılar.

Yaklaşık iki saat süren konferansta, öğrencilere Muhasebe ve Mali Müşavirlik konusunda detaylı bilgiler aktarılırken; uzmanlar öğrencilerin yönelttiği soruları da cevapladılar.

Konferansın ilerleyen bölümlerinde Azmi Bük, öğrencilere meslek hayatı boyunca yaşadığı unutulmaz anlardan anekdotlar aktararak, Mali Müşavirlik ve Muhasebecilikte iletişimin önemine vurgu yaptı.

Bu arada, Murat Yıldırım’ın sahibi olduğu Yıl-Ka Çay Fabrikası, okul bahçesinde açtığı stantta konferansa katılanlara ve öğrencilere çay ikram ederek, ücretsiz birer paket çay dağıttı.

Tirebolu MYO Müdür Yardımcısı ve Öğretim Görevlisi Yılmaz, 2 Mart Çarşamba günü okul salonunda gerçekleşen konferansın çok yararlı geçtiğini belirterek, katılımcılara teşekkür etti ve günün anısına kendilerine birer belge  verdi.

Haber ve Fotograflar: Vedat AKSU (Tirebolu Ekspres)

 


Etiketler: Tirebolu MYO’da Muhasebe Konferansı...

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir