Tirebolu HEM’den, Destekleme Kursları...

Tirebolu HEM’den, Destekleme Kursları...
İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, üniversite adayları için ücretsiz Destekleme ve Yetiştirme Kursları düzenleyeceğini duyurdu, başvurular 18-24 Eylül arasında yapılacak...12.09.2017 22:59

Her zaman, her yerde ve herkes  için eğitim temeline dayanan sistemle faaliyet gösteren Tirebolu Halk Eğitim Merkezi,  her yıl olduğu gibi, bu yıl da üniversite adayları için ücretsiz kurslar düzenleyecek.

Müdürlükten yapılan açıklamaya göre; Destekleme ve Yetiştirme Kursları adı altında düzenlenecek olan bu kurslara, lise mezunu olan öğrenciler katılabilecek olup, söz konusu kurslar için öğrencilerden ücret alınmayacak. Üniversiteye Hazırlık Kursları adıyla açılacak kurslarla ilgili başvuruların 18-24 Eylül tarihleri arasında kabul edileceğini bildiren Halk Eğitim yetkilileri, kursların tüm dersleri kapsayacağını ve müracaatların bizzat müdürlüğe yapılacağını aktardılar.

Tirebolu’da 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Destekleme ve Yetiştirme Kursları adı altında açılacak kurslar için Yeniköy Mahallesi’ndeki Halk Eğitim Merkezinden veya (0454) 411 42 55 nolu telefondan daha detaylı bilgi alınabileceği bildirildi. Üniversite adaylarına önemle duyurulur. 


Etiketler: Tirebolu HEM’den - Destekleme Kursları...

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir