Şehit Binbaşı’da Kadıoğlu, güven tazeledi...

Şehit Binbaşı’da Kadıoğlu, güven tazeledi...
Tirebolu’nun merkez okullarından Şehit Binbaşı H. Avni Alparslan İlk/Ortaokulu’nda Besim Kadıoğlu, ikinci kez Okul Aile Birliği Başkanlığına seçildi...25.10.2017 00:00

Tirebolu’nun Körliman Mahallesinde bulunan ve ilçenin gözderneğitim kurumlarından biri olan Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslanrnİlk/Ortakulu’nda geçen hafta sonu gerçekleşen toplantıda, Okul Aile Birliğirnseçimi yapıldı ve eski başkan BesimrnKadıoğlu güven tazeleyerek, ikinci kez aynı göreve getirildi.

Geçen yıl da ilgili okulda Aile Birliği Başkanlığınarngetirilen Kadıoğlu, aynı zamandarnBelediye Başkan Yardımcısı olup, ilçenin güzide kulübü Tireboluspor’da darnyöneticilik yapıyor. Genel kurula katılan velilerin yoğun talebiyle ikinci kezrnaynı göreve seçilen Kadıoğlu,rnmahallelerinde bulunan okulun eğitim-öğretim faaliyetlerinde daha iyirnseviyelere gelmesi için çaba göstereceklerini belirterek, “Şehit Binbaşı H. Avni Alparslan İlk ve Ortaokulu’nu ilçemizin en iyirneğitim kurumlarından biri haline getirmek için yönetici arkadaşlarımızlarnçalışacağız” dedi.

Şehit Binbaşı H. Avni Alparslan İlk/Ortaokulu’nda Besim Kadıoğlu başkanlığındaki OkulrnAile Birliği Yönetim Kurulunda; Başkan Yardımcısı olarak İbrahim Duman ile HürmetrnÖzdemir, Nermin Veyis ve Nurcan Aslan gibi isimler görevrnyapacak.

Tirebolu Şehit Binbaşı H. Avni Alparslan İlk/Ortaokulu’ndarn2017-2018 dönemi için göreve gelen Aile Birliği yöneticileri; okul idarecileri,rnöğretmenler ve öğrencilerle birlikte Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’ın da katıldığı kahvaltıda bir araya gelerek,rnbirbirleriyle karşılıklı görüş alış-verişinde bulundular. 


Etiketler: Şehit Binbaşı’da Kadıoğlu - güven tazeledi...

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir