Şair Serin’den tanıtım ve konferans...

Şair Serin’den tanıtım ve konferans...
Şair-Yazar ve sitemiz köşe yazarlarından Sabiha Serin, Görele Anadolu Lisesi’nde şiir kitaplarını tanıtıp, bir de konferans verdi...10.11.2017 15:33

Şair ve Şarkı Sözü Yazarı Sabiha Serin, sosyal ve kültürel içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekleyerek, Görele Anadolu Lisesi öğrencilerine konferans verip, kitaplarını imzaladı.

Aynı zamanda sitemiz köşe yazarlarından olan ve Tirebolu’da gerçekleştirdiği sanatsal faaliyetleriyle tanınan Şair-Yazar Serin, 8 Kasım Çarşamba günü Görele Anadolu Lisesi’nde kitap okuma alışkanlığı konusunda konferans verdi. Anadolu Lisesi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği konferansta, yazdığı şiir kitaplarının tanıtımını da yapan Serin, içerisinde 46 adet bestelenmiş şarkı sözü ve her türlü şiirlerinin bulunduğu “Kar Taneleri” adlı ikinci şiir kitabını da imzaladı.

Görele Anadolu Lisesi öğrencilerinin yoğun ilgisinden büyük memnunluk duyduğunu kaydeden Serin, söz konusu okulda gerçekleştirdiği etkinliğe fırsat tanıyan okul yöneticilerine teşekkür ederek, genç kuşaklara kitaplarını tanıtmaktan ve onlara okuma alışkanlığı konusunda bilgiler aktarmaktan son derece mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir