Rektörden Tirebolu’ya ziyaret...

Rektörden Tirebolu’ya ziyaret...
Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, 7 Kasım Salı günü Tirebolu’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu...08.11.2017 16:02

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, 7 Kasım Salı günü önce Görele ve daha sonra da Tirebolu ilçelerine gelerek, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Beraberinde Rektör Danışmanı Doç. Dr. Nazım Elmas ve Genel Sekreter Ahmet Tevfik Korkmaz olduğu halde önce Görele ilçesini ziyaret eden Rektör Coşkun, aynı gün saat 11’de Tirebolu’ya geldi ve ilk olarak İlçe Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı’yı makamında ziyaret etti. Tirebolu Kaymakamlığındaki ziyarete İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı İsmail Cem Feridunoğlu ile Mehmet Bayrak MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. İhsan Cora ve Müdür Yardımcısı MYO Öğretim Görevlisi Refik Yılmaz’da eşlik etti. Kaymakamlıkta üniversite ve Tirebolu’daki yüksek okullar hakkında bilgi alış-verişinde bulunulduktan sonra, Rektör Coşkun başkanlığındaki heyet, buradan belediyeye geçerek, Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’ı makamında ziyaret etti.

İlçedeki fakülte ve yüksek okul için belediye ile işbirliği halinde olunacağını bildiren Coşkun, Tirebolu’daki fakülte ve yüksek okulun Giresun Üniversitesi açısından çok önemli olduğunu vurguladı ve ilçede açılması planlanan bölümlerle ilgili fikir paylaşımı yaptı.

Rektör Coşkun ve beraberindeki heyet, İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı ziyaretlerinin ardından Tirebolu İletişim Fakültesi’ne geçerek, orada bazı incelemelerde bulundu. Fakültede, öğretim üyeleriyle bir araya gelen Coşkun, Tirebolu’da fakülte bünyesinde kurulması planlanan radyo ve televizyon stüdyosuyla ilgili projeler hakkında bilgiler aldı. Fakültenin öğretim üyeleriyle kurul toplantısı gerçekleştiren Rektör Coşkun, daha sonra Animasyon Stüdyosunu da gezerek, burada yapılan çalışmalar hakkında ilgililerden bilgiler aldı. Rektör Coşkun, Tirebolu İletişim Fakültesi’ndeki ziyaret ve incelemelerinden sonra beraberindeki heyetle Giresun’a döndü.

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir