Recep Can, Milli Eğitime Şube Müdürü oldu...

Recep Can, Milli Eğitime Şube Müdürü oldu...
Tirebolu İlçe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde uzun süredir boş bulunan Şube Müdürlüğü’ne, tecrübeli eğitimci Recep Can görevlendirmeyle tayin edildi...23.10.2017 22:29

Tirebolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde uzun süreden biri beri boş bulunan Şube Müdürlüğü’ne atama yapıldı ve deneyimli eğitimcilerden Recep Can, İl Milli Eğitim Müdürlüğünce geçici görevlendirmeyle ilçenin yeni Şube Müdürü oldu.

Tirebolu’da çeşitli okullarda 19 yıl süreyle görev yapan deneyimli eğitimci Can, 1996 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü mezunu olup, ilçede daha önce Karaahmetli Ö. Gürbüz Alpay, Sekü Ortaokulu ve Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yöneticilik yaptı. Şu anda esas kadrosu Tirebolu Öğretmenevi’nde bulunan Can, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde İş Güvenliği Uzmanı olarak da görev yaptı.

Evli ve 2 çocuk babası olan Can, İlçe Milli Eğitim’de Şube Müdürlüğü görevine 18 Ekim tarihi itibariyle başlarken; yaklaşık 8 ay önce Tirebolu’da çalışan İsmail Bozokul’un Kahramanmaraş Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürlüğü’ne tayin olmasıyla boşalan makama gelmiş oldu. Tirebolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürlüğü görevi verilen tecrübeli eğitimci Can’ı tebrik ediyor ve kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.


Etiketler: Recep Can - Milli Eğitime Şube Müdürü oldu..

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir