Hastane personellerine İletişim Eğitimi...

Hastane personellerine İletişim Eğitimi...
Tirebolu Devlet Hastanesi çalışanlarına yönelik olarak İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Feridunoğlu tarafından verilen eğitim yoğun ilgi gördü...21.06.2017 21:40

Tirebolu Devlet Hastanesi’nde gören yapan personellere İletişim Eğitimi verildi. Geçtiğimiz hafta içinde kurumdaki salonda gerçekleşen eğitim yoğun ilgi gördü.

Tirebolu İletişim Fakültesi Öğretim Üyelerinden Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. İsmail Cem Feridunoğlu tarafından verilen eğitimde, hastane personellerine iletişimle ilgili konular slayt gösterileri eşliğinde tek tek anlatıldı. İletişimi; insanlar arasında bilgi, duygu ve düşünce alış-verişi olarak değerlendiren Feridunoğlu, toplumumuzda kişiler arasında ne kadar sağlıklı iletişim kurulursa, o kadar kaliteli toplum oluşacağının altını çizerek, “Toplumun aynası iletişim ve sağlıklı iletişimdir. Eğer insanlar kendi aralarında ne kadar sağlıklı iletişim kurarlarsa, o kadar kolay ve çabuk anlaşırlar. İletişimin ve iletişim kurmanın önemi hayatımızda çok önemlidir. Her insan ve herkes, bulunduğu ve çalıştığı ortamda çevresiyle kuracağı iletişimle başarılı olur. Eğer birbirimizle aramızda sağlıklı ve güzel bir iletişim kuramazsak, yapacağımız işlerde başarılı olma şansımız çok düşük olur. O yüzden toplum olarak güzel iletişim sağlamaya ihtiyacımız var” dedi.

Hastane personelleri arasında yoğun ilgi gören ve çok yararlı geçen eğitim için, kurum amirleri tarafından İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. İsmail Cem Feridunoğlu’na teşekkür edildi.   


Etiketler: Hastane personellerine İletişim Eğitimi...

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir