Eğitim Derneğinden, 4 öğrenciye burs...

Eğitim Derneğinden, 4 öğrenciye burs...
Tirebolu Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği, eğitime katkı amacıyla her ay 2 yüksek okul ve 2’de lise öğrencisine burs verecek...23.11.2017 16:04

Tirebolu’da faaliyet gösteren ve daharnziyade yardım amaçlı çalışmalarıyla bilinen Eğitim, Kültür vernYardımlaşma Derneği, eğitime katkı amacıyla aldığı yeni bir kararla,rnilçedeki okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi 4 öğrenciye burs verecek.

rnrn

İlçedeki yüksek okul ile 2 ayrı lisedernyardıma ihtiyacı bulunan 4 öğrenciye bu aydan itibaren dönem sonuna kadarrneğitim bursu vermeyi planlayan derneğin bu jesti, Tirebolu kamuoyunda ve ilgilirnokullarda takdirle karşılanırken; ilçedeki sosyal, kültürel ve yardımlaşmarnfaaliyetlerinde ön plana çıkan derneğin, eğitim konusunda da çalışmalarrnyapması, herkesi memnun ediyor.

Dernek başkanı Cemile Dede ve yönetim kurulu üyesi Hasan Meşe tarafından özenle takip edilen eğitim bursu için, yüksek okuldan 2 ve Anadolu Teknik Lisesiyle Halide Edip Adıvar Mesleki Teknik Lisesi’nden birer öğrenciye verilmesi planlanan bursun ilk ödemesi bu ay içinde yapılacak. Dernek yöneticileri, söz konusu bursun 2018 yılı Haziran ayına kadar devam edeceğini ve her ay muntazam olarak 4 öğrenciye eğitim bursu verileceğini bildirdiler. Öte yandan, Tirebolu Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği, önümüzdeki Aralık ayı içinde yeni döneme ait seçimli kongre yapacak.


Etiketler: Eğitim Derneğinden - 4 öğrenciye burs

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir