Durkaya’dan, Polis adaylarına kurs...

Durkaya’dan, Polis adaylarına kurs...
Tirebolu Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Çetin Durkaya, KPSS’de 60 ve 70 puan alan gençlere Polislik ve Astsubaylık yolunda kurs verecek...27.09.2017 16:51


Durkaya’dan Tirebolulu gençlere bir hizmet daha. Tirebolu Kız Anadolu İ.H.L. Beden Eğitimi Öğretmeni Çetin Durkaya, KPSS’de 60 ve 70 üzeri puan alan gençlere Polislik ve Astsubaylık Hazırlama Kursu verecek.

Aynı jesti bir süre önce de yapan ve Tirebolulu gençlere gönüllü olarak kurs veren Durkaya, şimdi de KPSS’de 60 ve üzeri puan alanlar için Astsubaylık ve 70 ve üzeri alanlar için de Polislik Hazırlama Kursu açacak. Söz konusu kurslar için başvuru süresinin 28 Eylül – 6 Ekim tarihleri arası olduğunu bildiren Beden Eğitimi Öğretmeni Durkaya, kursa katılan gençlerin 7 Ekim’den itibaren Tirebolu İlçe Stadında parkur çalışmalarına başlayacağını söyledi.

Daha önce açtığı kurslar sonunda birçok gencin Polis ve Astsubay okullarına girmesinde önemli katkıları bulunan Durkaya’nın bu jesti, gençleri ve ailelerini oldukça memnun ederken, aynı kursu ikinci kez açacak olması, gençler arasında büyük memnunluk yaratıyor.   


Etiketler: Durkaya’dan - Polis adaylarına kurs...

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir