Dr. Akyüz’den, öğrencilere konferans...

Dr. Akyüz’den, öğrencilere konferans...
Erzincan İlahiyat Fakültesi’nde görevli Dr. Turgut Akyüz, Tirebolu İmam-Hatip Lisesi öğrencilerine İletişim Fakültesi Salonunda konferans verdi...10.11.2017 00:00

Tirebolu İmam-Hatip Lisesi mezunlarından olan ve halen Erzincan İlahiyat Fakültesi’nde görev yapan Dr. Turgut Akyüz, yapılan bir davet üzerine Tirebolu’ya gelerek, mezun olduğu okulun öğrencilerine İletişim Fakültesi’nde konferans verdi.

Tirebolu İmam-Hatip Lisesi Müdürü Tevfik Yılmaz’ın davetine icanet edip ilçemize gelen Dr. Akyüz, 8 Kasım Çarşamba günü İletişim Fakültesi Salonunda İmam-Hatip Lisesi öğrencilerine, “Beyin Yıkama ve Algı Operasyonlarına Karşı Ne Yapmalıyız?” konulu bir konferans verdi.

İmam-Hatip Lisesi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği konferans sonunda Dr. Akyüz’e teşekkür eden okul müdürü Yılmaz, kendisine konferans anısına bir demet buket takdim etti. Yılmaz, konferansın öğrenciler için çok yararlı geçtiğini belirterek, “Aynı zamanda okulumuz mezunu olan ve halen Erzincan İlahiyat Fakültesi’nde çalışmakta bulunan sayın hocamıza sonsuz şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir