Boynuyoğunlu çocuklar çok mutlu...

Boynuyoğunlu çocuklar çok mutlu...
Tirebolu Halk Eğitim Merkezi’nin “Sıcak Gülüşler” adı altında geliştirdiği projeyle kışlık eksikliklerini gideren Aşağıboynuyoğun Köyü İlk ve Ortaokulu öğrencileri, adeta bayram sevinci yaşadılar...01.12.2017 00:00

Tirebolu Halk Eğitim MerkezirnMüdürlüğü’nün geliştirdiği bir projeyle kışlık eşya ihtiyaçlarını karşılayan vernilçe mülki amirlerini karşılarında gören rnAşağıboynuyoğun Köyü İlk/Ortaokulu öğrencileri, bugünlerde mutluluktanrnuçuyorlar.

aklaşan kış mevsimi öncesi, ilçernmerkezine en uzak köylerden biri olan Aşağıboynuyoğun Köyü İlk/Ortaokulu’ndarnöğrenim gören öğrenciler için, Halk Eğitim Merkezi’nin geliştirdiği birrnprojeyle hazırlanan atkı, bere ve eldivenler, okulda düzenlenen bir törenlernöğrencilere hediye edildi.

rnrn

Aşağıboynuyoğun Köyü İlk/Ortaokulu’ndarndüzenlenen törende; İlçe Kaymakamı İsmailrnAyhan Tavlı, Garnizon Komutanı HakanrnBaştürk, Belediye Başkanı AbdullahrnKarapıçak, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahimYılmazrnile Halk Eğitim Merkezi Müdürü ÖmerrnHamzaoğlu öğrencilerle buluşurken; ilçernmülki amirlerini karşılarında gören öğrenciler büyük sevinç yaşadılar.

Tirebolu Halk Eğitim Merkezi’nin,rnSosyal Sorumluluk Projesi kapsamında ilçede açılan kurslarda hazırlanan kışlıkrneşyalar, “Sıcak Gülüşler” teması adırnaltında en ücra köylerimizden biri olan Aşağıboynuyoğun Köyündeki okulda öğrenimrngören öğrencilere ulaşırken; okulda adeta bayram sevinci yaşandı. Öğrencilerinrnbu sevincine ortak olan ve söz konusu projenin uygulaması için AşağıboynuyoğunrnKöyüne giden İlçe Kaymakamı Tavlı vernBelediye Başkanı Karapıçak, HalkrnEğitim Merkezince geliştirilen bu anlamlı projenin çok önemli olduğunurnvurguladılar.

Köy okulundaki hediye dağıtım töreninde bir konuşma yapan Kaymakam Tavlı, bu tür projelerin daha da arttırılmasını isteyerek, “Sosyal sorumluluk projelerinin ne kadar önemli ve yararlı bir proje olduğunu gördükçe, bu tür projelerin çoğaltılması gereği ortaya çıkıyor. İşte bu nedenle böylesine yararlı projeleri daha da çoğaltmamız gerekir. Söz konusu projeye destek veren bayanlara da teşekkür ediyorum” dedi.

Aşagıboynuyoğun Köyünderngerçekleştirdikleri uygulama ile “SıcakrnGülüşler” projesini tamamlamaktan çok mutlu olduklarını dile getiren İlçernHalk Eğitim Merkezi Müdürü Hamzaoğlu,rnproje kapsamında verdikleri destekten  dolayı Kaymakam Tavlı ile Belediye Başkanı Karapıçak’arnve proje koordinatörü usta öğretici AyselrnSezer’e teşekkür ederek, kendilerine birer plaket takdim etti.rnAşağıboynuyoğundaki tören, topluca hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sonarnerdi.


Etiketler: Boynuyoğunlu çocuklar çok mutlu.

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir