Başkan Karapıçak’tan eğitime destek...

Başkan Karapıçak’tan eğitime destek...
Tirebolu Merkez Dumlupınar İlkokulu Müdürü Karakoç, Belediye Başkanı Karapıçak’a eğitime yaptığı katkılarından dolayı Teşekkür Plaketi verdi...10.10.2017 22:19

Tirebolu Dumlupınar İlkokulu Müdürü Ahmet Karakoç, eğitime ve okullara yaptığı katkılardan dolayı Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’a Teşekkür Plaketi verdi.

Beraberinde Sınıf Öğretmeni Demet Kaya Kutlu ve öğrenciler olduğu halde Tirebolu Belediye Başkanı Karapıçak’ı makamında ziyaret eden Dumlupınar İlkokulu Müdürü Karakoç, okullarına verdiği destek ve katkılardan dolayı teşekkürlerini sunmak için böyle bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek, “Başkanımız, okulumuzun ihtiyaçlarını gidererek bizlere çok önemli katkılar sağladı. Değerli başkanımıza okulumuz yapmış olduğu katkılardan dolayı sonsuz teşekkürlerimiz sunuyoruz” dedi.

Dumlupınar İlkokulu müdür ve öğrencilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Karapıçak, eğitim camiasının her zaman yanında ve hizmetinde olduklarını ifade etti ve “Okullarımızda eğitim ve öğretimin kalitesini arttırmak için belediye olarak elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Öğrencilerimizin okullarda daha iyi şartlar altında eğitim-öğretim görmelerini sağlamak ve onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak adına desteklerimiz devam edecektir” şeklinde görüş belirtti.

Ziyaret sırasında Dumlupınarlı minik öğrencilerle bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Karapıçak, öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunarak, bol bol hatıra fotografı çektirdi.


Etiketler: Başkan Karapıçak’tan eğitime destek...

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir