Öğrenciler, camide ders işlediler...

Öğrenciler, camide ders işlediler...
Tirebolu Kazım Karabekir Ortaokulu 5’nci sınıf öğrencileri, İbadetlerimiz ünitesindeki “Camiyi Tanıyorum” dersini Yeniköy Mahallesi Camiinde uygulamalı olarak işlediler...24.12.2017 14:20

Tirebolu Kazım Karabekir Ortaokulu 5’nci sınıf öğrencileri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersine ait “Camiyi Tanıyorum” isimli konuyu camide bizzat uygulamalı olarak işlediler.

Söz konusu derse ait “İbadetlerimiz” adlı ünitede yer alan “Camiyi Tanıyorum” adlı konuyu, yerinde işlemek amacıyla okul müdürü Nail Vuruşan, öğretmenler Ayşe Betül Çakar ve Muhammet Bektaş nezaretinde Yeniköy Mahallesi Camiine giden Kazım Karabekir Ortaokulu 5’nci sınıf öğrencileri, camide görevli İmam-Hatip Ercan Gök eşliğinde bir ders saatini burada geçirdiler.

Öğrenciler burada dersi işlerlerken; hem caminin bölümlerini tanıdılar ve hem de camiler hakkında merak ettikleri tüm sorulara cevap buldular. Ders bitiminde Yeniköy Camii İmam-Hatibi Gök ile cami içinde hatıra fotoğrafları da çektiren öğrenciler mutlu bir şekilde okullarına dönerken; Kazım Karabekir Ortaokulu Müdürü Vuruşan, okul ve öğrenciler adına cami hocası Gök’e teşekkür etti. 


Etiketler: Öğrenciler - camide ders işlediler...

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ
erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir